راهنمای صفحه تزریق ژل

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب (فیلر لب) مدل نچرال، مدل روسی و … با برندهای معتبر و مجوز دار

تزریق آنزیم هیالاز

در سال های گذشته ژل هایی به نام ژل پاژ وجود داشت که به عنوان ژل های دائمی شناخته میشدند اما دردسرهای خودشان را داشتند از جمله جابجا شدن! در صورتی هم که بعد از تزریق مشکلی پیش میامد تنها راه از بین بردنشان تخلیه کردن این ژل ها بود! امروزه استفاده از این ژل ها منسوخ شده، و جای خودشان را به ژل هایی دادند که ماده اصلی آنها هیالورونیک اسید هست و در صورتی که بعد از تزریق فرم دلخواه به دست نیاید، یا فردی بیش از حد نیاز ژل تزریق کرده باشد یا ژل به صورت سطحی تزریق شده باشد و عارضه پیدا کرده باشد و مشکلاتی از این قبیل، دیگر نیازی به تخلیه نیست، و راه حل تزریق آنزیم هیالورونیداز یا هیالاز در ناحیه ای است که ژل هیالورونیک اسید تزریق شده، آنزیم ژل را در خودش حل میکند و از بین میبرد و اجازه میدهد به صورت طبیعی توسط بدن دفع شود.
پس از دو هفته از تزریق آنزیم، میتوان مجدد تزریق ژل هیالورونیک اسید را انجام داد.

تزریق ژل خط خنده و خط اندوه

جهت رفع خطوط خنده و خطوط اندوه یا غم، بهترین روش، تزریق ژل (فیلر خط خنده) می باشد، مقدار ژل تزریقی مورد نیاز به میزان عمیق بودن این خطوط بستگی دارد.

تزریق ژل زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم به جهت اصلاح و پر کردن گودی زیر چشم با تکنیک کانولا انجام می شود، به این ترتیب که تمامی تزریق ها فقط از یک نقطه و دورتر از ناحیه مورد نظر انجام می شود ( تزریق به صورت نقطه به نقطه در زیر چشم انجام نمی شود به عبارتی زیر چشم سوزن سوزن نمی شود)

نکته ای که اهمیت دارد این است که اصلاح گودی زیر چشم معمولا نیاز به اصلاح گونه ها (قسمت داخلی و خارجی) هم دارد.

همچنین قابل توجه است که اصلاح تیرگی زیر چشم تا حدودی با تزریق فیلر انجام می شود ولی از آنجایی که این تیرگی ممکن است به خاطر ارث، بیخوابی، استرس، سیگار، قلیون و .. باشد، نیاز است علاوه بر اصلاح گودی زیر چشم با تزریق فیلر زیر چشم، درمان هایی نظیر تزریق مزوژل جالپرو، مزوتراپی زیر چشم، کربوکسی تراپی و … جهت جوانسازی و روشن شدن ناحیه زیر چشم نیز انجام شود.

تزریق ژل خط اخم

به جهت رفع خطوط اخم علاوه بر تزریق بوتاکس، تزریق فیلر خط اخم هم باید انجام شود تا عمق این خطوط با تزریق ژل پر شود.

تزریق ژل شقیقه

جهت رفع گودی و فرورفتگی شقیقه، تزریق فیلر انجام می شود که با پر کردن این ناحیه باعث اصلاح کادر چشم و ابرو هم می شود.

تزریق ژل گونه

تزریق فیلر در ناحیه گونه باعث افزایش حجم گونه در ناحیه سیب گونه و فرمدهی و ایجاد کات گونه می شود.

تزریق ژل چانه

تزریق فیلر در ناحیه چانه، باعث اصلاح فرم چانه و فرمدهی طبیعی چانه می شود، برای خانم ها چانه گرد و تیز و برای آقایان چانه مربعی فرم صورت را جذاب تر می کند، هم چنین برای افرادی که چانه شان عقب هست، تزریق فیلر موجب جلو آمدن چانه می شود، با تزریق فیلر چانه، نمای نیم رخ طبق اصول زیبایی شناسی (ریکتز پلین) در تناسب با بینی و لب ها قرار می گیرد.

زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت | کانتورینگ صورت)

تزریق ژل بعد از تزریق چربی بهترین گزینه برای زاویه سازی فک است. صورت افراد شکل های متفاوتی دارد و این فرم های مختلف مثل گرد، مربعی، قلبی، کشیده، لوزی، مستطیلی، مثلثی و … با مادلینگ صورت قابل تغییر است.

ویزیت و مشاوره رایگان تزریق چربی 76704478 | 76704462 - 021 موبایل و واتساپ: 09123002355

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *