تزریق ژل لب

برای لب بهترین فیلر، ژل است، چون چربی در لب به دلیل حرکت و خونرسانی آن، خوب باقی نمی ماند و زود از بین میرود. در تزریق لب گاه بیمار با در دست داشتن یک عکس از یک سوپر استار هالیوود مراجعه می کند، غافل از اینکه هر فرد مختصات آناتومیک خود را داشته و با تزریق یک سی سی ژل نمی‌توان شبیه آنجلینا جولی شد! تزریق در لب اساساً یک تزریق حرفه ای می باشد و باید همزمان با آن شکل چانه و فاصله و فرم بینی از لب را در نظر گرفت.

- تزریق آنزیم هیالاز -

در سال های گذشته ژل هایی به نام ژل پاژ وجود داشت که به عنوان ژل های دائمی شناخته میشدند اما دردسرهای خودشان را داشتند از جمله جابجا شدن! در صورتی هم که بعد از تزریق مشکلی پیش میامد تنها راه از بین بردنشان تخلیه کردن این ژل ها بود! امروزه استفاده از این ژل ها منسوخ شده، و جای خودشان را به ژل هایی دادند که ماده اصلی آنها هیالورونیک اسید هست و در صورتی که بعد از تزریق فرم دلخواه به دست نیاید، یا فردی بیش از حد نیاز ژل تزریق کرده باشد یا ژل به صورت سطحی تزریق شده باشد و عارضه پیدا کرده باشد و مشکلاتی از این قبیل، دیگر نیازی به تخلیه نیست، و راه حل تزریق آنزیم هیالورونیداز یا هیالاز در ناحیه ای است که ژل هیالورونیک اسید تزریق شده، آنزیم ژل را در خودش حل میکند و از بین میبرد و اجازه میدهد به صورت طبیعی توسط بدن دفع شود.
پس از یک هفته از تزریق آنزیم، میتوان مجدد تزریق ژل هیالورونیک اسید را انجام داد.

تزریق ژل خط خنده و خط اندوه

جهت رفع خط خنده تزریق ژل بهترین انتخاب است. برای خط خنده های عمیق نیز تزریق چربی نیز به عنوان زیر سازی نقش موثری دارد.

تزریق ژل زیر چشم

گودی زیر چشم یا به عبارتی خط ناودان اشکی (tear trough)، با تزریق فیلر پر میشود، نکته ای که اهمیت دارد این است که ما در کلینیک ملل این مشکل را اصلاح (under correct)میکنیم به این معنی که کمتر از چیزی که نیاز هست ژل تزریق میکنیم؛ در واقع هدف از درمان اصلاح صد در صد نیست، به این خاطر که تزریق ژل زیاد موجب ریز شدن چشم ها میگردد. در جلسه اول مقداری گودی اصلاح میشود، در صورت نیاز پس از دو هفته در گوشه های چشم نیز تزریق انجام میگیرد. نکته ای که اهمیت دارد این است که اصلاح گودی زیر چشم معمولا نیاز به اصلاح گونه ها (قسمت داخلی و خارجی) هم دارد. همچنین قابل توجه است که اصلاح تیرگی زیر چشم تا حدی با تزریق فیلر انجام میشود ولی از آنجایی که این تیرگی ممکن است به خاطر ارث، بیخوابی، استرس، سیگار و قلیون و .. باشد، نیاز است علاوه بر اصلاح گودی زیر چشم با تزریق فیلر، درمان هایی نظیر مزوتراپی زیر چشم، کربوکسی تراپی و … نیز انجام شود.

تزریق ژل به گونه

در تزریق گونه مهم دانستن آناتومی گونه و تزریق در مناطق خاص آن است که بدون تغییر در حجم صورت با تزریق ژل گونه‌ای زیبا بسازیم.

تزریق ژل به چانه

برای افرادی که صورت لاغری دارند، افرادی که چانه عقب رفته دارند و یا به داشتن چانه تیزتر یا پهن تر علاقه دارند، تزریق ژل چانه کمک کننده است.

تزریق ژل به شقیقه

جهت رفع گودی و فرورفتگی شقیقه، تزریق ژل بسیار موثر است ضمن اینکه میتواند باعث لیفت گونه شود.

زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت | کانتورینگ صورت)

تزریق ژل بعد از تزریق چربی بهترین گزینه برای زاویه سازی فک است. صورت افراد شکل های متفاوتی دارد و این فرم های مختلف مثل گرد، مربعی، قلبی، کشیده، لوزی، مستطیلی، مثلثی و … با مادلینگ صورت قابل تغییر است.

رفع خطوط اخم عمیق با تزریق ژل

به جهت رفع خطوط اخمی که عمیق میشوند علاوه بر تزریق بوتاکس، تزریق ژل هم باید انجام شود تا عمق این خطوط با تزریق ژل پر شود و عمق این خطوط کم شود.

ویزیت و مشاوره رایگان تزریق چربی 76704478 | 76704462 - 021 موبایل و واتساپ: 09123002355

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *