فیشیال؛ پاکسازی ماهانه پوست

فیشیال یک کلمه انگلیسی (facial) به معنای یک روش مراقبتی و درمانی برای داشتن پوستی سالم و درخشان می باشد، در واقع فیشیال یکی از روتین های پوستی محسوب می شود که می تواند ماهی یکبار انجام شود. انجام فیشیال‌ ذهن و بدن‌ را آرام می‌کند و این امر باعث کاهش استرس و تنش در شما می‌شود.
فیشیال را «آرامشِ با فایده» می‌نامند!
چه کسی دوست ندارد، کاهش استرس را همزمان با پوستی زیبا و درخشان تجربه کند!!؟
قدرت لمس، ماساژ صورت، تکنیک مناسب و محصولات و تجهیزات حرفه ای پوست جهت درمان …..

پلاژن یا پلاژن تراپی (Pollogen)

این روش، درمانی کارآمد برای جوانسازی پوست است که باعث جوان تر و طبیعی تر شدن پوست می شود. در روش پلاژن تراپی با لایه برداری پوست، چین و چروک ها را کاهش می دهند و در نهایت باعث جوان سازی پوست، سفت شدن پوست، ازبین رفتن لک های ناشی از آفتاب، جوش و حاملگی و روشن تر شدن پوست می شود.

سه عنصر لازم برای سلامت و جوانی پوست عبارت اند از کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید که در صورت فقدان و یا کم شدن این سه عنصر، پوست دچار افتادگی، چین و چروک و شلی می شود و به راحتی بر روی پوست خطوط و چین ایجاد می شود اما به وسیله ی پلاژن این مشکل حل شده است.

دستگاه پلاژن، درمان های فیشیال را بوسیله ادغام سه تا از کارآمدترین فناوریهای تقویت‌کننده پوست تعریف می کند؛ این دستگاه سوپرفیشیال از سه فناوری اکسیژنو، التراسوند و تری پلار RF در قالب یک دستگاه برای جوانسازی پوست بهره می برد. بدین ترتیب این دستگاه می تواند خدمات تغذیه و سفت سازی پوست را ارائه دهد؛ در حالی که ظهور چروک را هم کاهش می دهد.

عملکردهای دستگاه پلاژن:

اکسیژنو (Oxygeneo):

در این فناوری گاز کربن دی اکسید با غلظت بالا به اکسیژن رسانی پوست کمک می‌کند، این تکنولوژی در ضمن لایه برداری هم کرده و پوست را آماده دریافت مواد مغذی می‌کند.


اولتراسوند (Ultrasound):

در این فناوری، جوانسازی پوست، رفع چین و‌چروک، لایه برداری، آبرسانی و تغذیه سلول‌های پوستی اتفاق می‌افتد.

در تکنولوژی اولتراسوند با افزایش متابولیسم سلولی و جریان خون، جذب ترکیبات فعال به داخل پوست به خوبی صورت می‌گیرد.

تری پلار ( Tripollar Radio Frequency):

این فناوری که همان RF میباشد، توسط انجمن پزشکان تایید شده و باعث کلاژن‌سازی پوست می‌شود، چین و چروک را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، از شلی و افتادگی پوست جلوگیری می‌کند و باعث سفت و لیفت شدن پوست می‌شود.


فواید و کاربردهای پلاژن:

سفت شدن پوست
کاهش افتادگی پوست
رفع انواع چین و چروک
بهبود بافت و خطوط ریز پوست
کاهش سایز منافذ پوست
بازسازی پوست و روشن شدن آن
بهبود حفظ رطوبت پوست
کاهش چربی اضافه پوست
بهبود استرچ مارک‌ها با بهبود متابولیسم
بهبود گردش خون و سلولیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *