دستگاه های جوانسازی

دستگاه آر اف فرکشنال 3 بعدی تاجی

دستگاه ‏آر اف فرکشنال سه بعدی محصولی از کمپانی Brera ایتالیا است، درمانهای سه‌بعدی رادیو فرکانس را تنها در این دستگاه می توان دید. در این دستگاه سه مود مختلف رادیوفرکانس قابل دسترسی است:

 • مود اول: آر اف فرکشنال تاجی
  هندپیس: سوزنی
  تفاوت فرکشنال موجود در این دستگاه با سایر دستگاه های موجود در بازار این است که به جای نیدل، یک سری تاج هایی در سر هندپیس دستگاه وجود دارد که در داخل پوست فرو نمی‌روند ضمن اینکه حالت ارتجاعی این تاج ها این اجازه را می دهد که به طور کاملاً منعطف در تمامی نواحی ارگونومیک صورت، اطراف بینی، اطراف چشم حرکت کرد، همچنین به دلیل فرو نرفتن سر این تاج ها به داخل پوست، زخمی بر روی سطح پوست ایجاد نمیشود. آر اف فرکشنال تاجی بدون درد و هیچ عوارض جانبی است و نیاز به بی حسی ندارد. در طی جلسه درمان و در طی هر شات، گرمای عمیق بر روی پوست احساس می شود.
  بعد از درمان، پوست مقداری قرمز شده که با گذشت چند ساعت برطرف می شود.
 • مود دوم: اراف انقباض حرارتی
  هندپیس: TC دوقطبی

  یکی از مشکلاتی که با گذشت سن در صورت اتفاق میفتد و میتواند چهره فرد را شکسته و بد شکل نشان دهد، افتادگی ماهیچه های صورت و به زبان ساده تر شل شدن و افتادگی پوست است، راه حل های مختلفی برای رفع این مشکل از لیفت جراحی تا دستگاه هایی که برای این منظور استفاده میشود وجود دارد، روشی که در کلینیک ملل برای رفع شلی و سفت شدن پوست استفاده میشود، دستگاه اراف فرکشنال با استفاده از هندپیس دو قطبی است که ابتدا گرما و سپس با ایجاد انقباض های پر قدرت ماهیچه ها را از عمق کشیده و موجب لیفت صورت میگردد.
 • مود سوم: مگاسوند
  هندپیس: اولتراسوند یک مگاهرتز

  درمان مزوتراپی بدون تزریق با این هندپیس امکان پذیر است، چرا که میکروکانال هایی که توسط عملکرد مکانیکی هندپیس سوزنی ایجاد شده، نفوذ عناصر فعال (تقویت جذب سرم فعال و هر نوع کرم زیبایی) را با این هندپیس موجب میشود. در نتیجه با این هندپیس میتوان به طور کامل به تغذیه پوست پرداخت، اندیکاسیون های دیگر عبارتند از: از بین بردن سلولیت، چربی های غبغب، چربی های صورت های چاق، فرم‌دهی نواحی زاویه فک و … است.

- کربوکسی تراپی -

کربوکسی یک روش درمانی بسیار قدیمی است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد. این روش مشابه روش مزوتراپی است با این تفاوت که در این روند گاز دی اکسید کربن در لایه اپیدرم پوست تزریق میشود، در نتیجه از مغز فرمان کمبود اکسیژن صادر میشود و این اعلام هشدار موجب خونرسانی برای رساندن اکسیژن به ناحیه مورد نظر میشود.

کاربردهای کربوکسی تراپی

 • جوانسازی صورت
  با تزریق گاز کربن دی اکسید در ناحیه صورت در زیر چروک های ریز، اسکارهای آکنه و … علاوه بر آزاد کردن چسبندگی های زیر پوست، باعث میشود جریان خون افزایش پیدا کند و پس از دوره درمان رنگ پوست روشن تر و حال پوست بهتر شود و مشکلات پوستی بهبود یابد.
 • رفع تیرگی زیر چشم
  کربوکسی تراپی بهترین درمان رفع تیرگی زیر چشم می باشد که تنها مراقب آن این است که تا 4 ساعت نباید به صورت آب زده شود.
 • درمان ترک های پوستی
  ترک های پوستی یا استرچ مارک هنگامی تشکیل میشوند که پوست می خواهد با سایز و اندازه بدن مطابقت پیدا کند و از آنجاییکه که رشد اندام های بدن سریع تر از رشد پوست است، بنابراین در زمان رشد، پوست کشیده شده و ترک ها ظاهر میشوند. با تزریق گاز کربن دی اکسید به ناحیه مورد نظر، فیبروبلاست های درم برای تولید کلاژن و الاستین تحریک میشوند و شروع به بازسازی میکنند.
 • درمان سلولیت
  به تجمع توده چربی در قسمتی از بافت های بدن به صورت موضعی سلولیت گفته میشود. وجود سلولیت در بانوان نسبت به مردان شایع تر است. این بافت چربی معمولا روی ران و باسن، شکم، بازو، زیر سوتین، زیر بغل و یا غبغب وجود دارد.
  دو نوع درمان برای رفع سلولیت وجود دارد:
 • روش اول: با تزریق داروی مزوتراپی (مخصوص لیز کردن چربی) به توده چربی سلولیت رفع میشود.
 • روش دوم: کربوکسی تراپی درمانی دائمی و همیشگی برای رفع سلولیت میباشد. در این روش با تزریق گاز کربن دی اکسید، گاز از توده های چربی که مدت ها روی هم انباشته شده اند، عبور می کند و مسیر را باز میکند تا جریان خون در آن ناحیه افزایش پیدا کند و مواد سمی و چربی ها از آن ناحیه دفع شود، ضمن اینکه نیدل کربوکسی نیز وقتی در بافت چربی فرو میرود به نوعی مانند سابسیژن عمل میکند و دیواره سلول های چربی را میشکند و از بین میبرد تا چربی آزاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *