راهنمای صفحه جوانسازی پوست

دستگاه آر اف فرکشنال 3 بعدی تاجی

دستگاه ‏آر اف فرکشنال سه بعدی محصولی از کمپانی Brera ایتالیا است، درمانهای سه‌بعدی رادیو فرکانس را تنها در این دستگاه می توان دید. در این دستگاه سه مود مختلف رادیوفرکانس قابل دسترسی است:

آر اف فرکشنال

 • مود اول: آر اف فرکشنال تاجی
  هندپیس: سوزنی
  تفاوت فرکشنال موجود در این دستگاه با سایر دستگاه های موجود در بازار این است که به جای نیدل، یک سری تاج هایی در سر هندپیس دستگاه وجود دارد که در داخل پوست فرو نمی‌روند ضمن اینکه حالت ارتجاعی این تاج ها این اجازه را می دهد که به طور کاملاً منعطف در تمامی نواحی ارگونومیک صورت، اطراف بینی، اطراف چشم حرکت کرد، همچنین به دلیل فرو نرفتن سر این تاج ها به داخل پوست، زخمی بر روی سطح پوست ایجاد نمیشود. آر اف فرکشنال تاجی بدون درد و هیچ عوارض جانبی است و نیاز به بی حسی ندارد. در طی جلسه درمان و در طی هر شات، گرمای عمیق بر روی پوست احساس می شود.
  بعد از درمان، پوست مقداری قرمز شده که با گذشت چند ساعت برطرف می شود.
 • مود دوم: اراف انقباض حرارتی
  هندپیس: TC دوقطبی

  یکی از مشکلاتی که با گذشت سن در صورت اتفاق میفتد و میتواند چهره فرد را شکسته و بد شکل نشان دهد، افتادگی ماهیچه های صورت و به زبان ساده تر شل شدن و افتادگی پوست است، راه حل های مختلفی برای رفع این مشکل از لیفت جراحی تا دستگاه هایی که برای این منظور استفاده میشود وجود دارد، روشی که در کلینیک ملل برای رفع شلی و سفت شدن پوست استفاده میشود، دستگاه اراف فرکشنال با استفاده از هندپیس دو قطبی است که ابتدا گرما و سپس با ایجاد انقباض های پر قدرت ماهیچه ها را از عمق کشیده و موجب لیفت صورت میگردد.
 • مود سوم: مگاسوند
  هندپیس: اولتراسوند یک مگاهرتز

  درمان مزوتراپی بدون تزریق با این هندپیس امکان پذیر است، چرا که میکروکانال هایی که توسط عملکرد مکانیکی هندپیس سوزنی ایجاد شده، نفوذ عناصر فعال (تقویت جذب سرم فعال و هر نوع کرم زیبایی) را با این هندپیس موجب میشود. در نتیجه با این هندپیس میتوان به طور کامل به تغذیه پوست پرداخت، اندیکاسیون های دیگر عبارتند از: از بین بردن سلولیت، چربی های غبغب، چربی های صورت های چاق، فرم‌دهی نواحی زاویه فک و … است.

هایفو تراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *