درمان ضایعات عروقی  و مویرگ های با لیزر کوترا 2019

درمان ضایعات عروقی و مویرگ های واریسی یکی از بیماری های رایجی است که به دلایل مختلفی ایجاد میشود، در واقع هرگاه سیاهرگ های بدن دچار پیچ خوردگی و تورم شوند، پوست دچار عارضه واریس خواهد شد.
زمانی که فرد مدت زمان زیادی را بی حرکت بماند، خون در رگ ها تجمع پیدا میکند و عمل برگشت خون به قلب با مشکل رو به رو خواهد شد.
این بیماری بیشتر در پاها اتفاق می افتد اما ممکن است در صورت و بازوها هم دیده شود.

مکانیسم درمان واریس با لیزر کوترا به این نحو است که نور شدید لیزر توسط گلبول های قرمز خون جذب میشود و انرژی گرمایی حاصله توسط لیزر به عروق خونی آسیب میرساند و مویرگ های خونی تخریب میشوند.

ویژگی های دستگاه کوترا برای از بین بردن مویرگ های واریسی
این روش بدون بیهوشی و به صورت سرپایی میباشد.
مراقبت خاصی پس از درمان با لیزر کوترا وجود ندارد.
درمان با این دستگاه به دلیل داشتن سیستم خنک کننده باعث میشود که فرد بدون احساس درد و سوختگی به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

انواع واریس ها کدامند؟

1- واریس های عنکبوتی که به صورت مویرگ های بسیار ریزی که شکل عنکبوتی به خود گرفته است و به صورت قرمز رنگ یا ارغوانی آبی رنگ میباشند، که این نوع واریس ها بیشتر در افراد با پوست روشن دیده میشود.

2- واریس های موجود در صورت یا کنار بینی
مویرگ های ریز روی صورت یا اطراف بینی از جنس سیاهرگی هستند و اندازه شان زیر یک میلیمتر است و ممکن است به دلایل مختلفی مانند افزایش سن، آفتاب و انواع بیماری ها و مصرف برخی داروها ایجاد شوند. این ضایعات با کمک لیزر کوترا قابل درمان هستند.

3- واریس رتیکولار

واریس های عمیق با قطر بالا که در اثر عدم تحرک، وزن زیاد و ایستادن طولانی و .. به وجود می آید که ممکن است با لیزر درمان شود.

اسکلروتراپی آخرین درمان وریدهای واریسی و تلانژکتازی هایی است که روی سطح پوست ایجاد میشود. در این روش ماده دارویی درون رگ های واریسی و عنکبوتی ساق و ران پا تزریق میشود که نهایتا به بسته شدن رگ ها واریسی و درمان ماندگار واریس منجر میشود.
تعداد جلسات مورد نیاز: چهار تا شش جلسه
فاصله بین جلسات: دو هفته یکبار

کلینیک ملل

نمونه کارهای درمان واریس

ویزیت و مشاوره رایگان درمان ضایعات عروقی و مویرگ های واریسی 76704478 | 76704462 - 021 موبایل و واتساپ: 09123002355

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *